rychlé odkazy

Pravidla chování a přispívání na fóru
Odpovědět
míra
Příspěvky: 2037
Registrován: 29 dub 2010, 16:20

rychlé odkazy

Příspěvek od míra »

Dotaz na rychlé odkazy.
Občas zde vyskočí skoro deset nových odkazů, někdy nula. Zkoušel jsem v tom najít systém, ale někdy nejsou vidět odkazy staré hodinu a někdy jsou vidět odkazy staré 10 hodin.
nebylo by lepší nechat automatizováno, že bude vidět posledních cca 10 odkazů vždy, bez ohledu na dobu vložení? Nevím, jestli je to SW možné. tAkže každý nový automaticky smaže jeden starý.
Uživatelský avatar
Vašek
moderátor
Příspěvky: 1609
Registrován: 29 dub 2010, 06:10
Bydliště: Neratovice

Re: rychlé odkazy

Příspěvek od Vašek »

Nevím, jestli zcela rozumím dotazu, ale já to dělám takto:
Otevřu Fórum, podle červeného označení vidím, kde jsou nové příspěvky, které jsem ještě neotevřel, projdu ty, které mě zajímají a když odcházím z Fóra tak tímto tlačítkem: "Označit všechna fóra jako přečtená" na úvodní stránce přebarvím na černo vše, co bylo červené. Takže když znovu vstoupím na Fórum, svítí červené jen ty, které jsou nové od mé poslední návštěvy.
Prostě to vyřeší jediné kliknutí a nemohou se mi automaticky odbarvit i ty, které mě mohou zajímat.
ploštice (Heteroptera) - Tingidae, Nepoidea, Scutelleridae (W); Bostrichidae (W), Cerambycidae (E)
Cerambyx@seznam.cz
Uživatelský avatar
J.P.
Příspěvky: 1177
Registrován: 29 dub 2010, 06:51
Bydliště: Chodov u Karlových Var

Re: rychlé odkazy

Příspěvek od J.P. »

Já chodím na forum prakticky denně a čtu všechny příspěvky, takže používám z Rychlých odkazů volbu Nepřečtené příspěvky. Tam jsou všechny nepřečtené příspěvky seřazené od toho nejnovějšího. Pokud jsem někdy déle mimo internetové připojení, nahromadí se jich více, ale žádný nepřehlédnu a nevynechám.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Buprestidae - PAL
míra
Příspěvky: 2037
Registrován: 29 dub 2010, 16:20

Re: rychlé odkazy

Příspěvek od míra »

JP- to je asi lepší volba, budu používat tuto.
míra
Příspěvky: 2037
Registrován: 29 dub 2010, 16:20

Re: rychlé odkazy

Příspěvek od míra »

Ještě bych se chtěl zeptat. Nyní jsem po dotazu kolegy dopsal info k jednomu příspěvku z dřívějška Carabus serratus Say, 1825.viewtopic.php?f=67&t=6604&p=112715#p112715
Příspěvek se upraví, ale zůstane v pořadí v jakém byl. Asi je většinou text upravován jen pro chyby, alespoň v mém případě.
Ale nestálo by za úvahu posouvat na první místo i tyto upravené příspěvky? Nevím třeba jak to je v případě přidání fotografie. Ale i doplněný text může být pro někoho zajímavý.
Děkuji
Odpovědět

Zpět na „Pravidla fóra, registrace, připomínky /Forum rules, register/“